Wyszukiwarka

KONTAKT

Osiedle Zodiak
OPIS INWESTYCJI

Osiedle Zodiak 1 to kompleks kameralnych budynków wielorodzinnych zlokalizowany w dzielnicy Krzyki, na zielonym i spokojnym osiedlu Wojszyce.  Inwestycja tworzona jest z myślą o osobach szukających spokojnej i cichej przestrzeni mieszkalnej, bez konieczności wyprowadzania się poza granice Wrocławia.

W skład osiedla wchodzi 47 modułów o powierzchni od 81 do 112 m kw. Każda z jednostek mieszkalnych to 3-kondygnacyjna, ergonomiczna przestrzeń, pozwalająca na duże możliwości aranżacyjne, a tym samym na dostosowanie lokum do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

Parter lokalu to funkcjonalna strefa dzienna z jasnym salonem (miejsce na kominek), aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia kuchni, jako oddzielnego pomieszczenia), oraz łazienką. Projekt budynku założył utworzenie 3 oddzielnych sypialni oraz jednej przestronnej łazienki na pierwszym piętrze, a także antresoli na poddaszu.

Ogród przynależny do każdego modułu mieszkalnego stanowi, zależnie od okazji, wspaniałe miejsce spotkań w gronie rodziny i znajomych, przestrzeń zabaw dla dzieci lub idealne miejsce relaksu. Do każdego segmentu przynależy również garaż lub wiata garażowa.

Zastosowanie fragmentów elewacji klinkierowej nada inwestycji ponadczasowej elegancji i wyjątkowego charakteru. Elewacja klinkierowa jest nie tylko piękna, ale również bardzo wytrzymała – odporna na mróz, wilgoć oraz działanie promieni UV. Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz zastosowanie nowoczesnych technologii instalacyjnych wpłynie na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.

 

LOKALIZACJA

Przeczytaj więcej w dziale "Lokalizacja".