Wyszukiwarka

KONTAKT

Racławicka Park
OPIS INWESTYCJI

Racławicka Park jest ostatnim już etapem wybudowanego przez i2 DEVELOPMENT osiedla mieszkaniowego na Grabiszynku we Wrocławiu - osiedla zaliczanego do jednych z najbardziej prestiżowych i najbezpieczniejszych w mieście. Kompleks budynków znajduje się w kwadracie ulic Racławicka, Rymarska Tapicerska, Lakiernicza. Dzięki dogodnej lokalizacji można zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu Parku Grabiszyńskiego, nie rezygnując przy tym z szybkiej i wygodniej komunikacji z centrum miasta i innych miejskich udogodnień. Projekt składa się z dwóch, ukończonych już budynków.

Racławicka Park charakteryzuje się elegancką, a jednocześnie nowoczesną  architekturą oraz starannym zagospodarowaniem przestrzennym. Mieszkania są przestronne i dobrze doświetlone. Dodatkowo, dla komfortu mieszkańców, budynki są ogrodzone i od strony zewnętrznej niektóre mieszkania posiadają tzw. „wysoki parter”, tj. okna parterowe znajdują się nawet do 2 metrów nad ziemią. Ponadto projekt przewiduje 5 podziemnych hal garażowych z 206 miejscami parkingowymi, jak również niezbędną ilość miejsc postojowych przy budynkach.

Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przestronny plac, z placem zabaw dla dzieci i zielenią dekoracyjną, na który wstęp będą mieli tylko mieszkańcy inwestycji Racławicka Park. Racławicka Park to  łącznie 233 mieszkania od 1 - do 4 - pokojowych, o metrażu od 26,92 do 91,65 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a  w przypadku mieszkań na parterze - tarasy jak i duże okna, które efektownie doświetlają mieszkanie. Wszystkie lokale na parterach zostały również wyposażone w rolety zewnętrzne.

W ofercie posiadamy mieszkania z wydzieloną kuchnią lub z kuchnią w aneksie (w przypadku kuchni w aneksie istnieje możliwość wydzielenia kuchni), z osobnym WC, z antresolami i narożnymi balkonami.  Zakup mieszkania można uzupełnić nabyciem komórki lokatorskiej i miejsca postojowego w garażu podziemnym.

 

LOKALIZACJA

Przeczytaj więcej w dziale "Lokalizacja".