Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą kapitałową z branży deweloperskiej posiadającą najbogatszą ofertę mieszkaniową, w centrum i prestiżowych dzielnicach Wrocławia, wzbogaconą o inwestycje komercyjne – nowoczesne lokale biurowe i usługowe. Zaczynaliśmy w 2012 r. od jednej budowy, a dziś prowadzimy ponad 20 inwestycji równolegle.

Grupa i2 Development obejmuje dewelopera, biuro architektoniczne oraz generalnego wykonawcę, co zapewnia nam samowystarczalność, zwiększa bezpieczeństwo procesów biznesowych i daje przewagę konkurencyjną – budujemy szybciej i sprawniej.

Zatrudniamy na stałe około 80 osób, zaś we wszystkich prowadzonych inwestycjach pracuje przeszło 600 pracowników, partnerów i poddostawców. Bank ziemi i2 Development stale rozrasta się o atrakcyjne działki w prestiżowych i centralnych lokalizacjach Wrocławia. 

i2 Development - struktura grupy

Spółka, wspólnie z zaufanymi partnerami, wypracowała strukturę formalnej grupy kapitałowej realizującej inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. W 2012 roku powołany do życia został podmiot pełniący rolę generalnego wykonawcy – KPB S.A. (obecnie działające pod nazwą KPB Sp. z o.o.).  

Spółki grupy i2 Development S.A.

 

Biuro architektoniczne Chamielec Architekci Sp. z o.o. powołane do życia w 2014 roku wchodzi w skład grupy kapitałowej i2 Development S.A. Spółka kierowana jest przez architekta Arkadiusza Chamielca, który przez 8 lat tworzył i zarządzał filią jednej z największych i renomowanych pracowni architektonicznych w Polsce – Kuryłowicz & Associates Wrocław Sp. z o.o. Zespół spółki liczy 22 doświadczonych architektów, z których większość w poprzednich latach pracowała w filii wrocławskiej pracowni Kuryłowicz & Associates. Spółka tworzy projekty architektoniczne inwestycji realizowanych przez i2 Development S.A. 

Generalny wykonawca prac budowlanych – spółka   KPB Sp. z o.o. powołana została w roku 2012 i wchodzi w skład i2 Development S.A. Kierowana jest przez Macieja Kołaczka, który doświadczenie zdobywał u krajowych i zagranicznych deweloperów realizując i nadzorując różnorodne inwestycje (konstrukcje specjalistyczne, hale, budynki wielorodzinne, jednorodzinne, przebudowy, remonty). KPB Sp. z o.o. to także 29 doświadczonych inżynierów, inspektorów, kierowników budów i specjalistów, którzy współracują ze sobą nadzorując około 600 osób pracujących przy inwestycjach i2 Development S.A.